O Marce – THESERA | Koreańska pielęgnacja dla profesjonalistów

THESERA to kosmetologiczny ekspert do rozwiązywania
wszelkich problemów skórnych. Marka bierze swój początek
w uważnym wsłuchaniu się w potrzeby klientów.

Koreańska marka kosmedyczna

THESERA to marka nowoczesnych koreańskich kosmetyków o naturalnych składach, która została stworzona z myślą o tym, by w skuteczny sposób poprawić wygląd skóry. Kosmedyczna marka THESERA została stworzona przez połączenie zabiegów medycznych oraz technik używanych przez ekspertów w dziedzinie kosmetologii i pielęgnacji skóry.

Skuteczna pomoc

Głównym celem produktów THESERA jest pomoc we wszelkich problemach skórnych. Skupiamy się na terapiach anti aging, nawilżających i regenerujących. Działanie preparatów poparte jest badanami.

Stawiamy na bezpieczeństwo i naturalne składniki. Wszystkie zabiegi THESERA są nieinwazyjne i bezbolesne. Marka THESERA została stworzona w Korei Południowej i jest obecna jest w wielu krajach na całym świecie.

Oficjalnym i jedynym dystrybutorem marki w Polsce jest firma NanoAesthetics.

Transfer Double Nanosphere

Podwójna kapsulacja TDN

Innowacyjna technologia podwójnej kapsulacji TDN (Transfer Double Nanosphere) umożliwia transport substancji aktywnych w głąb skóry. Zamykamy naturalny środek aktywny w podwójnej warstwie, aby chronić go przed środowiskiem zewnętrznym, w tym pH i temperaturą. 

Opracowana przez twórców marki THESERA technologia TDN pozwala na ekstrakcję i wykorzystanie substancji czynnych pozyskanych z roślin, wodorostów, organizmów zwierzęcych i mikroorganizmów oraz aplikowanie ich w postaci nano cząsteczek. 

Tradycyjna metoda kapsulacji jest mniej stabilna ze względu na ograniczenia technologiczne i mniejszą odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura, pH itp. Podwójna kapsulacja TDN daje zwiększoną stabilność składników aktywnych oraz ochronę przed środowiskiem zewnętrznym.

 

Zalety technologii TDN

Każdy materiał może być zamknięty

Nie uszkadza
naskórka

Absorbuje określone
substancje bez igieł

Można rozbić kapsułkę
w dowolnym momencie

Technologia PLGA

Ekskluzywna i opatentowana technologia nanocząstek PLGA zwiększa wchłanianie i trwałość składników aktywnych poprzez ich stopniową i intensywną absorbcję w głąb skóry. Dzięki temu zabiegi przeciwstarzeniowe THESERA dają szybkie i widoczne rezultaty, a ich efekty utrzymują się na długo.

1

Nanonośniki, które są
nietoksyczne i można je
kontrolować za pomocą
temperatury lub pH

2

Podwójna kapsułka zwiększa
stabilność i kontroluje pH,
temperaturę i czas. Chroni składniki
aktywne przed środowiskiem
zewnętrznym, a składniki aktywne
zawarte w nanocząsteczkach PLGA
są stopniowo uwalniane do skóry.

3

PLGA (poli(kwas mlekowy-ko-
glikolowy)) ma
biodegradowalność, która jest
całkowicie rozkładana w
organizmie na kwas mlekowy i glikolowy i
jest nieszkodliwym polimerem zatwierdzonym przez
FDA i wydalanym jako CO2 przez
metabolizm organizmu.

Odtwórz wideo